سالن زیبایی لی لی

سالن زیبایی لی لی سال 1379 در شهر اهواز توسط خانم لیلی احمدی تاسیس گردیده است و از گذشته تا به امروزه یکی از بهترین، معروفترین و حرفه ای ترین سالنهای زیبایی در شهر اهواز میباشد و همواره تلاش خود را کرده تا بهترین محیط و خدمات را همراه با کادری مجرب باهدف جلب رضایت مشتری فراهم کند و همه تلاش خود را نموده است تا خود و پرسنلش را با جدیدترین متدهای روز دنیا همرا کند تا از هیچ متدی در دنیا عقب نماند به همین دلیل میباشد که سالن زیبایی لی لی در شهر اهواز زبان زده عام و خاص میباشد.

در طول تاریخ بشر زیبایی و آراستگی مورد توجه همه بوده است. ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد می باشد و در ارتباطات اجتماعی موثر است. از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد. آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و ...) می پردازد به همین خاطر سالن زیبایی لی لی تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده است.

سالن زیبایی لی لی با مدیریت خانم احمدی با بیش از 20 پرسنل هنرمند در منطقه کیانپارس اهواز میزبان شما بانوان عزیز میباشد و کلیه خدمات مورد نیاز هر بانو را از قبیل: خدمات عروس، شنیون، میکاپ و گریم چهره، هیرکات مو، رنگ و لایت مو، اکستیشن و بافت مو،ویتامینه مو، کراتینه مو، طراحی و کاشت ناخن به صورت موقت و دائم، کاشت مژه، انواع تاتو، اصلاح و ابرو را انجام میدهد.

جزئیات برخی از خدمات ما:
استفاده از اسپری‌های مخصوص در براشینگ برای از بین بردن شکنندگی و گره‌خوردگی موهای آسیب دیده و براق نمودن موها
ارائه‌ی خدمات بدون اتلاف وقت در زمان مناسب با سرعت بالا و البته کیفیت عالی جهت احترام به وقت گران‌بهای مشتری
ارائه‌ی مدل‌های روز هیرکات و کوپ، همچنین مشاوره جهت سهولت در انتخاب مدل دلخواه
انعطاف و هماهنگی بین سلیقه و نظر شخصی مشتری و اطلاعات و تجربه‌ی پرسنل
شستشو و ویتامینه‌ی مو قبل از کوتاهی

سالن زیبایی لی لی هیچ شعبه دیگری ندارد تنها با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

ویژگی های کاری ما

صرفه جویی در زمان

یک سالن زیبایی باکیفیت یاید برای هریک از خدمات خود زمانبندی مناسبی را درنظر بگیرید و درحدی باشد که بتواند تا اندازه زیادی انتظارات مشتری را برای مراجعه و گرفتن خدمات در زمان مقرر برآورده کند بنابراین سالن زیبایی لی لی تمام تلاش خود را دراین راستا نموده تا درزمان مشتریان صرفه جویی نماید.

مشاوره رایگان

درست است که خبره شدن در آرایشگری یک مهارت است اما این کارهم مانند باقی کارهای دیگر رمزهایی دارد تا بتواند یک چهره معمولی را به چهره ای جذاب بدل نماید که تمام این نکات را متخصصان لی لی رعایت میکنند شما بانوان عزیز میتوانید قبل از انجام هریک از خدمات از مشاوران ما مشورت بخواهید.

مطابق با سلیقه شما

ما به شما این تعهد را میدهیم که بااستفاده از بهترین محصولات و آخرین متدهای زیبایی، مطابق بانظراتتان خدمات به شما ارائه گرد. پرسنل مجرب ما خدمات را آنگونه که شما دوست دارید و هماهنگ به چهره شماست برای شما انجام میدهند وبا سالها تجربه حرفه ای برترین را برای شما تدارک دیده اند.

صرفه جویی در هزینه

ما تلاش خود را نموده ایم که خدمات خود رابه بهترین شکل و با هزینه های مناسبی در اختیار بانوان عزیز قرار دهدهر آرایشگر حرفه ای برای پیشرفت و جلب رضایت مشتری حاضراست هزینه های خو را مناسب انتخاب کند. سالن لی لی با تخفیف های مناسبتی باهدف جذب رضایت شما در میان رقیا خود جایگاه ویژه ای دارد.

ابزار آرایشی ما

برای اینکه آرایش زیبایی انجام دهید لازم نیست لوازم آرایش متنوع و متعددی داشته باشید مهم این است که این لوازم از کیفیت بالایی برخوردار باشند. استفاده از لوازم آرایش خوب و مناسب ، مهارت و هنر آرایشگر را به بهترین نحو نشان می‌دهد و آرایشی زیبا و طبیعی را به ارمغان می‌آورد. حال ما در سالن خود از بهترین، باکیفیت ترین و بادوام ترین محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده میکنیم که یکی از برند محصولات آرایشی برتر مورد استفاده ما محصولات معتبرترین برند دنیا یعنی MAC میباشد.